רייקי

טיפול באנרגיית האל
הרייקי המסורתי של ד''ר אוזואי


בתקופה לא קלה זו של מתחים על רקע מדיני לא ברור, פחדים ממלחמה, פחדים מחוסר בטחון כלכלי על רקע גלים של פיטורין בכל הסקטורים העסקיים במדינה, פחדים מפיגועים לאחר שנתיים ימים של הרג, מראות זוועה בכל כלי התקשורת ונחלי דם- והאור איננו נראה עדיין בקצה המינהרה. חיים במציאות קשה כגון זו קשה לו לאדם לתפקד, בכל הרמות – מבלי שתהיה לו אחיזה כל שהיא של אמונה, תקוה לעתיד טוב יותר – משהו שקשור לעליונים – משהו שקשור לרוח! על כן היום, יותר מכל זמן בעבר – זהו הזמן לבוא ולהתחבר למשפחת הרייקי. כל האנשים אשר למדו רייקי ולא משנה אצל איזה מורה ולא משנה באיזה מקום בעולם- מקושרים בקשר יחודי – הרצון לעזור לזולת !!!

מהו הרייקי- רייקי הוא שיטת ריפוי טיבטית עתיקה שנתגלתה מחדש על ידי ד''ר יוזואי מיקאו – נזיר יפני – לפני 200 שנה.

רייקי היא דרך חיבור לאנרגיה גבוהה – אנרגית ה''ריי'' – אחד מע''ב שמות האל- אלה הם צרופי אותיות, לכאורה ללא משמעות אך על פי הקבלה היהודית זהו צופן להורדת אנרגיה של ריפוי מן העליונים. זוהי אנרגית חיים אוניברסלית, אינטליגנציה אלוהית בעלת הגיון ותבונה עצמאית, המחברת אותנו לאנרגיה גבוהה – תודעה רוחנית המגיעה מהיקום – המשפיעה על האדם בו זמנית בכל המישורים ובכל הרבדים: בפיזי, בנפשי, בריגשי, ברוחני ובמנטלי. הרייקי פותח לאדם דרכים וגישות חדשות להכרת עצמו,להבנת מהותו וריפויו.
במישור הפיזי – אנרגית הרייקי מקלה על כאבים, מחלות כרוניות, מפיגה מתחים, משפרת, ומחזקת את יכולתו הטבעית של הגוף בריפוי עצמי.
במישור הנפשי והרגשי – מרגיעה, מפיגה מתחים, מרפאה את הנפש והרגש על ידי איזון הנפש.
במישור המנטלי – הרייקי עוזר לשנות גישות וחשיבה מקובעות בעבר וזרימה חדשה וחופשית.
במישור הרוחני – מאזנת ומטעינה את הגוף באנרגיה המובילה להתפתחות רוחנית, אנרגטית.
רייקי היא אנרגית חיים הפועלת מתוך אהבה, המאזנת ומחברת אותך מחדש להרמוניה הטבעית שבתוכך.

אנרגית הריפוי של הרייקי מועברת תוך הנחת ידיים קעורות על הגוף מעליו או מרחוק. זו שיטת ריפוי שבה
אתה יכול לרפא את עצמך ולעזור לאחרים גם לרפא את עצמם. כמו כן מאפשר הרייקי
''שליחת'' אנרגית הריפוי למרחקים לשיפור, החלמה, ריפוי ועזרה לריפוי עצמי.

''המאסטר רייקי'' – המורה – מקבל קוד של ''פתיחת'' התלמיד לקליטת אנרגית הריפוי – כאשר אין התלמיד – המרפא לעתיד מרפא בעזרת אנרגיות משלו – אלא הופך להיות צינור לקליטת האנרגיה המרפאה מן האל – מן היקום – אל המטופל.
בעת הענקת הטיפול אף המטפל ניטען מן האנרגיה המרפאה העוברת דרכו והוא מאציל אותה על המטופל באמצעות כפות הידיים ובאמצעות סמלי הרייקי.
הרייקי זמין ונגיש למטפל בעצמו אשר מזרים את אנרגית הריפוי בראש ובראשונה בעצמו וכן לאחרים.
אנרגית הריפוי זמינה ונגישה מיידית, בכל מקום ובכל רגע!
אדם שחש כאב בגופו – מניח את ידיו על המקום הכואב – ותוך דקות הכאב חולף.
אין צורך להזמין תור אצל הרופא, אין צורך לחכות בתור - הטיפול הוא מידי – על המקום – באמצעות השימוש בידיך בלבד!
לעיתים תידרש סדרה של טיפולים למקרים מורכבים יותר ולעיתים יהיה צורך לשלב את הטיפול הקונבנציונלי עם טיפול הרייקי – בעת ובעונה אחת – בצורה המשלימה זה את זו – כפי שנהוג כבר היום במספר מרפאות של קופת החולים ובמספר בתי חולים – בהם הוקמה מחלקה מיוחדת לטיפול ברייקי. הולכת ורווחת התופעה של שילוב טיפולי הרייקי אף אצל האחיות המטפלות.
יתר על כן – ניתן לשלוח את אנרגית הריפוי של הרייקי לאדם הנמצא בריחוק גאוגרפי – בבית אחר, בעיר אחרת ואפילו אל מעבר לימים וליבשות .

כל אחד יכול ללמוד את הריפוי בעזרת הרייקי – מקטן ועד זקן.
מומלץ ללמוד את הרייקי כדי להפוך את חיינו לבריאים יותר, יצירתיים, שקטים, פוריים, הרמוניים, מאוזנים, ואוהבים יותר!!!
..