תקנון

כללי

1.           אתר זה ריתה בר נקודה קום (RitaBar.com) הוא אתר של המתקשרת והמיסטיקנית ריתה בר, הרשומה ברשות המסים כעוסק פטור מספר 064361595.

2.           השימוש באתר בפועל מהווה הסכמה לתקנון ולתנאי השימוש המפורטים להלן.

3.           מטרתו של תקנון זה ושל תנאי שימוש אלה היא להסדיר את היחסים המשפטיים בין ריתה בר (להלן: ספק השירות), למקבל השירות (להלן: הלקוח).

4.           התוכן המוצג באתר הוא תוכן אמת המבוסס על ניסיונה רב השנים של ריתה בר.

 

 

תשלום עבור השירות

5.           מובהר ללקוח שאתר זה אינו אתר מסחר אלקטרוני ואינו אתר קניות ואינו אתר אשר שולח מוצרים ופריטים לבית הלקוח, ואינו אתר אספקה כלשהו של מוצרים ופריטים.

6.           אתר זה הוא שירות המאפשר יצירת קשר בין המתקשרת ריתה בר, ספק השירות, לבין הלקוח, וזאת לשם קבלת ייעוץ טלפוני בלבד.

7.           על מנת לקבל שירות וקבלת ייעוץ, על הלקוח לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי ו/או כרטיס חיוב, ושאת באמצעות הטופס המתאים הקיים באתר.

8.           הלקוח מבקש/ת השירות מופנה לדף תשלום באמצעי תשלום שונים, בהם כרטיסי חיוב, כרטיסי אשראי ו/או באמצעות שירות PayPal .

9.           חיוב כרטיס החיוב ו/או האשראי של הלקוח מבקש השירות, אינו מתבצע בפועל על ידי ריתה בר.

10.      חיוב כרטיס האשראי של הלקוח מבקש השירות, מתבצע בפועל על ידי חברת יופיי פיננסים בע"מ, ח.פ. 514672575 , באתר שכתובתו היא  www.pelepay.co.il     .

11.      הלקוח מבקש השירות מועבר מאתר זה (RitaBar.com) לאתר חיצוני המופעל ומנוהל על ידי חברת יופיי פיננסים בע"מ (www.upay.co.il ), שהוא אתר סליקת תשלומים מאובטח.

12.      הלקוח אחראי למלא את הפרטים הנכונים שלו, בהם את שמו, שם משפחתו, כתובת הדואר האלקטרוני שלו, מספר טלפון, כתובת מגורים ו/או כתובת למשלוח מכתבים, מספר כרטיס האשראי, תוקף הכרטיס, קוד ביטחון CVV ומספר תעודת הזהות שלו.

13.      ללא פרטים נדרשים אלה, לא ניתן יהיה להשלים את התשלום, ובהתאם, לא ניתן יהיה לקבל שירות ייעוץ מאחר ולא בוצע תשלום כלשהו שאושר על ידי חברת האשראי ו/או חברת יופיי פיננסים בע"מ.

14.      הלקוח מסכים שחברת יופיי פיננסים בע"מ תבצע את סליקת התשלום את כרטיס האשראי ותבצע את החיוב הכספי המתאים, וזאת בהתאם לסכום שביקש הלקוח לשלם.

15.      הלקוח קובע את סכום התשלום וזאת על פי תפריט התשלום בטופס התשלום, כאשר סכום התשלום נגזר מזמן הייעוץ המבוקש, שמבקש הלקוח לקבל מספק השירות.

16.      פרטי הלקוח ואישור התשלום מועברים באמצעות דואר אלקטרוני אל ספק השירות, וזאת לשם אישור קבלת התשלום מהלקוח.

17.      לאחר אישור קבלת התשלום אצל ספק השירות, ייצור הלקוח קשר עם ריתה בר על פי הפרטים באתר, רצוי בטלפון על פי המספר הרשום בדף "צור קשר", ויתאם מועד מתאים לקבלת השירות, שיחת ייעוץ עם המתקשרת ריתה בר.

18.      לאחר קיום שיחת ייעוץ של הלקוח עם ריתה בר, לפי הזמן שהוקצב לשיחה על פי סכום התשלום, יסתיים הקשר בין הצדדים. הלקוח לא יהיה זכאי לקבל ייעוץ נוסף מעבר לזמן שהוקצב לשיחה על פי גבוה התשלום, אלא אם יתבצע תשלום נוסף, בהתאם לזמן השיחה הנוסף המבוקש על ידי הלקוח.

 

 

ביטול עסקה

19.      הלקוח מסכים כי לא תהיינה לו טענות כלפי ספק השירות לאחר שכבר הושלמה שיחת הייעוץ שהזמין.

20.      הלקוח מסכים כי לא תהיינה לו טענות כלפי ספק השירות על תוכן השיחה, אופי השיחה, על מהות הייעוץ, על אופי הייעוץ וזאת מאחר ומדובר בשיחה בנושאים רוחניים ומסטיקניים.

21.      הלקוח מסכים כי מהות השירות של קבלת שיחת ייעוץ, אינו מאפשר ביטול העסקה והחזרת התשלום, וזאת לאחר שהושלמה והתקיימה השיחה בין הצדדים.

22.      ניתן לבטל את העסקה ואת התשלום ששילם הלקוח, אם לא התקיימה שיחת ייעוץ בין הלקוח לבין ריתה בר, למרות שבוצע תשלום עבור השיחה, וזאת בתוך 30 ימים ממועד ביצוע התשלום.

23.      על מנת לבקש ביטול התשלום ו/או העסקה, יש ליצור קשר עם ריתה בר, בהתאם לפרטים המפורטים בדף "צור קשר" באתר.

24.      ביטול העסקה לפי בקשת הלקוח יתבצע בתוך 7 ימי עסקים על ידי ריתה בר, כאשר הלקוח מודע לכך שהחזרת הכסף בפועל לחשבונו של הלקוח, מתבצע בפועל על ידי חברת יופיי פיננסים בע"מ ו/או חברת האשראי, ואינו תלוי בספק השירות ריתה בר.

 

הגבלת פרטיות

25.      אתר האינטרנט RitaBar.com אינו אוסף פרטים של לקוחות, ואין באתר זה מסד נתונים כלשהו הכולל את פרטי הלקוחות המשלמים. מדובר באתר שכולו אתר סטטי ולא באתר דינמי אשר אוסף מידע המתקבל באתר.

26.      איסוף הנתונים על לקוחות האתר שביצעו תשלום, מתבצע על ידי צד שלישי, חברת יופיי פיננסים בע"מ, אשר סולקת את התשלום ואוספת את הנתונים של הלקוחות, וזאת בהתאם למדיניות החברה, המתפרסמת באתר החברה.

27.      פרטי הלקוח שביצע תשלום, בהם שמו וכתובתו, נשלחים לכתובת דואר האלקטרוני של אתר זה, וזאת לצורך קבלת אישור על התשלום כדי לבצע רישום קבלה בהתאם וכדי לספק את השירות. פרטים אלה של הלקוח אינם משמשים לצרכים אחרים.

28.      פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אינם נשלחים לאתר זה על ידי החברה הסולקת התשלום, חברת יופיי פיננסים בע"מ, ולכן פרטי כרטיס האשראי אינם ידועים לאתר זה ו/או למפעיליו. פרטי כרטיס החיוב מוסתרים מספק השירות, ריתה בר.

29.      אתר זה אינו עושה שימוש בעוגיות (cookies) באמצעות הדפדפן.

30.      אתר זה אינו מבצע מעקב אחרי משתמשים וגולשים אשר נכנסים לאתר.