בס"ד

"האורה" 
המרכז להתפתחות רוחנית וריפוי טבעי

מציע: סוף שבוע של אהבה, קבלה, מיסטיקה ריפוי רוחני ותקשור

 הכנה לשנה האזרחית החדשה 2016 בים המלח

בימים: חמישי, שישי עד מוצ"ש

בתאריך: יט' בטבת עד כא' בטבת 02/01/2016  - 31/12/2015

מלון "צל הרים" המשופץ בים המלח
 

בואו והצטרפו אלינו לנופשון ולסדנא חוויתית, פיזית, רוחנית, מיסטית, בים המלח, במקום הנמוך ביותר בעולם. הכנה לשנה החדשה האזרחית 2016.

 

בסדנא זו נכין את עצמנו לקראת שנה חדשה של מעבר ממימד אחד למימד חדש, שונה באנרגיה ובמהות. אנרגיה רכה, מעודנת, גבוהה יותר ורוחנית.  אהבת וקבלת האחר והשונה. נלמד להתחבר לאהבת חינם. בסדנא נחווה שינוי התדרים, בגופינו, נפשנו, ורוחנו. נתחבר אל הגוף הפיזי, לריפוי, הזוגיות, האהבה והמיניות.

 

נלמד לתקשר אחד עם השני בדרך המחשבה ובאנרגיות מעודנות הרבה יותר. לשם כך נתכנס יחדיו ונעבור תהליכי העשרה, העצמה ומודעות בכל המישורים של חיינו, וגם נבין את העומד לקרות לנו ב- 2016 והילך.

 

חוויה מיוחדת – היטהרות לשנת 2016 – ניקיון הצ'אקרות – ניקוי חסימות ועכבות מהעבר, כל זה בחצות הלילה, בשעה שנפתחים שערי שמיים לבקשות. הכנת עצמינו לקבלת תדרים חדשים. מדיטציה מיוחדת הכוללת חוויה של היוולדות מחדש (ריברסינג, ווצו), ועינוגי מים.

 

סוף שבוע של חוויה מיסטית מיוחדת במינה עם האנרגיות המיוחדות של ה"סטאר גייט" שבים המלח (חיבור למימדים אחרים גבוהים יותר.)

 

מרצים ומנחי סדנאות של סוף השבוע:


ריתה בר - מתקשרת ומדיום יו"ר "האורה" – המרכז להתפתחות רוחנית וריפוי טבעי, פרפסיכולוגית, מאסטר ברייקי, מתקשרת, מנחה, מלמדת ומרצה בכל רחבי הארץ. הופיעה בטלוויזיה הישראלית, ברדיו ובעיתונות הישראלית, מדריכה ומנחה סדנאות מודעות וקורסים. כמו כן מאבחנת בכל תחומי החיים: יעוץ בקלפי טארוט, גימטרייה עפ"י השם, תאריך הלידה, שם האם, על פי הקבלה, ריפוי וחיזוי בקריסטלים. הרצאות על שינוי גישה וחשיבה והתפתחות רוחנית בעידן החדש. איך להפוך ולשנות את עצמנו למילניום החדש ואיך להפוך את חיינו ליותר בריאים, יצירתיים, שקטים פוריים, הרמוניים ואוהבים יותר. מנחת סדנאות אהבה בים המלח, מרתונים של לילות אהבה ואור, סדנאות קברות צדיקים. בסדנא תינתן הרצאה על שינויי גישה וחשיבה בעידן החדש בתחום הזוגיות, האהבה, והמיניות כמו גם תקשור.

 

רחל לויתן - מומחית בטכניקת EFT – טכניקה לשחרור רגשי, Emotional Freedom Therapy. מטפלת הוליסטית באמצעות תיפוף אצבעות על אזורים ידועים בגוף בטיפולי דיקור סיני. מלמדת סדנאות EFT, שיטת אלכסנדר, מתרגלת מעשית ומדגימה על משתמשים. מאמנת אישית קואוצ'רית, משחררת חסימות בגוף ובנפש: שחרור אלרגיות, עייפות, סחרחורות קשיי נשימה, כאבי ראש, מיגרנות, כאבי מחזור, גיל מעבר, עצירות, קושי בכניסה להריון, כאבי צוואר וגב, כאבים כרוניים, התמכרויות, עודף משקל ועוד.

  

סרור חלבי - השם סרור משמעו אושר. השליחות של סרור להביא אושר ושמחה ללב בני האדם. מנחה קבוצות ומטפל הוליסטי רב תחומי, רפלקסולוג, עיסוי אירוביאדי, תרפיית יוגה, מורה ליוגה ויוגת צחוק. הצחוק הוא כלי מדהים לגוף ולנפש מחזק מערכת חיסונית, ומעורר אנדורפינים שהם סם שהגוף מייצר בעצמו לשמחה, לאהבה, לאושר. בסדנא- סדנת צחוק ועוד...

 

ד"ר תיקי אדלר רז - מנחת סדנאות והרצאות. מחברת הספרים: "טנטרה, כשהלב נכון" ו "נגיעות".  בעלת ניסיון עשיר של 30 שנה כיועצת, מטפלת אישית וזוגית בנושאים של טיפוח אינטימיות ומיניות. מטפלת משפחתית המשלבת את הטנטרה כאורח חיים ועושר החיים. מנחי סדנאות טנטרה, עוזרת ליחידים וזוגות (נשים וגברים) לשיפור יחסים, מאפשרת כלים ומפתחות יעילים לשיפור איכות חיים אישית, זוגית ומינית.

בסדנא-יכולת טיפוח המפגש הבין זוגי כי "לא טוב היות האדם לבדו". תפקיד ההומור שצומח בעשייה משותפת ומקומה של המיניות ביצירת אינטימיות. יינתנו כלים מעשיים ויעילים לחיזוק אומנות היצירה ההדדית, טיפוח האהבה לאחר.

 

כרמלה חג'ג'קוסמטיקאית, מורה רוחנית בכירה ומיוחדת בהתחברות חזקה מאד למסורת למדה רייקי, הילינג, הילינג קבלי, תחבר אותנו לדמיון מודרך. בסדנא תבצע הפרשת חלה בסעודת אמנים – שכל אחד ישתתף, לזוגיות, לפרנסה, לבריאות, וזרע בר קיימא. בהפרשת החלה – באפיית החלות – תוך כדי הלישה נלוש את האהבה והברכה נפזר את הברכות שכל אחת בברכה שלה, כמו גם נלמד איך דרך הפרשת חלה אנחנו יוצרים את הניסים בחיינו, את הרגש האהבה שבליבנו נלוש ונפזר לכולם לכל עם ישראל ולכל היהודים בארץ ובעולם.

 

דוד ברוך - קבליסט, מורינו ורבנו היקר, תלמידו של הרב אשלג ממפרשי הזוהר הקדוש. דוד ברוך חי ועובד בעיר הקדושה והעתיקה "צפת". מלמד וחי על פי הקבלה על פי אמונתו, דוד ברוך מבטא את רוחניותו דרך התכשיטים שהוא יוצר, אותם קיבל בתקשור. חזונו של מורינו ורבנו דוד ברוך, להפיץ את מודעות אהבת האל ומלאכיו בעולם. בסדנא זו נתחבר אל ניקיון הפנימי שלנו ולגלות את היהלום הפנימי שבנו לזכך ולטהר אותו, נלמד את האהבה דרך הקבלה: "ואהבת לרעך כמוך". נלמד לרפא את עצמינו בדרך הסליחה והנתינה. נלמד להתחבר לאנרגיות גבוהות של השנה הקרובה בדרך הקבלה.

 

פעילויות מהבוקר עד הבוקר.

 

יהיו הפסקות לטיפולים, לייעוצים, לקניות ולפנאי אישי בספא ורחצה בים.

 

אפשרות לשינויים בלוח הזמנים ובמרצים. אתכם הסליחה וההבנה.

 

השהייה בחדרים – זוג בחדר.

 

ניתן לשלם את העלות עד 5 תשלומים.

 

הזמנת ושמירת החדרים בהזמנות מראש עד כחודש וחצי לפני הנסיעה ובתשלום דמי קדימה על סך -.500 ₪ עד לתאריך 15/11/2015 מקבלים הנחה של -.100 ₪.

 

למשתתפים המתמידים ניתנת הנחה גדולה.

 

מבצע מיוחד – 1,750 ש"ח בלבד לאדם בחדר זוגי בחצי פנסיון – שלושה ימים ושני לילות הכוללים: הרצאות, סדנאות, פעילויות חוויתיות, שתי ארוחות ביום, בריכת שחיה, והסעה הלוך ושוב באוטובוס ממוזג ועוד צ'ופרים של אהבה. 

 

לפרטים והזמנות: ריתה בר- 04-9815871 , 050-8613237 , 050-9815871

 

דואר אלקטרוני:barrita1952@gmail.com

 

אתר אינטרנט:  http://www.ritabar.com

 

 

שהות נעימה לכולם ובאהבה