בס"ד

הסדנא בוטלה בגלל המצב הביטחוני

"האורה"
המרכז להתפתחות רוחנית וריפוי טבעי

מציע: סוף שבוע של אהבה, קבלה, מיסטיקה ריפוי רוחני ותקשור

בים המלח

בימים: חמישי, שישי עד מוצ"ש

בתאריך: יא' באב עד יג' באב– 09/08/14 – 07/08/14

 

בואו והצטרפו אלינו לחוויה רוחנית מיסטית במקום הנמוך ביותר בעולם. הינכם מוזמנים להצטרף ולחוות את הכוח והעוצמה האדירה של ריפוי דרך ים המלח, הים היחיד בעולם שבו אפשרי לרפא את עברנו הקדום ביותר, במים המרפאים כל כאב, כל כתם, כל עוון וכל חולי - פיזי, ריגשי, מנטלי ורוחני. לסדנא חוויתית שכולה אהבה, קבלה, ריפוי וטבע. בואו ללמוד את אומנות האהבה הפיסית, הרגשית, הרוחנית. סוף שבוע של חוויה מיסטית מיוחדת במינה עם האנרגיות המיוחדות של ה"סטאר גייט" שבים המלח (חיבור למימדים אחרים).

 

בסדנא זו נכין את עצמנו לקראת שנה של מעבר ממימד אחד למימד חדש, שונה במהותו ובאנרגיה שלו, אנרגיה יותר רכה, יותר מעודנת. קבלה ואהבת האחר והשונה. נלמד לתקשר אחד עם השני בדרך המחשבה ובתדרים מעודנים הרבה יותר. לשם כך נתכנס יחדיו ונעבור תהליכי העשרה, העצמה ומודעות בכל המישורים של חיינו, וגם נבין את העומד לקרות לנו ב- 2014 והילך.

 

בואו לסדנא של התפכחות מעכבות וחסימות מהעבר. בואו להתנקות מהפחדים והחרדות שהיו מנת חלקינו בשנה החולפת. בסדנא נלמד שינוי התדרים, בגופינו, נפשנו, רוחנו ונשמותינו. נתחבר אל הגוף הפיזי, לריפוי, הזוגיות, האהבה והמיניות.

 

ננצל את הזמן להטעין את עצמינו באנרגיה חזקה ומחודשת בזמן של פירוד מהאהבה העמוקה העליונה והרגש הלבד. נעלים את חוסר הידע והבורות בכל הקשור למיניות לזוגיות ואהבה. הרשו לעצמכם לבוא לסדנא מהנה, מרגשת, מלאת אהבה ואור להתחבר לרמות אהבה שעד כה לא ידעתם.

 

בואו להתעלות למקום הנעלה ביותר בלבכם, להגדלת אהבת הזולת באשר הוא, לאהבה שאינה תלויה בדבר. בואו לחוות, להרגיש ולהיפתח לרמות רוחניות גבוהות יותר. בואו לפיתוח היכולות האישיות הרוחניות. בואו להתמלא בחיות, בשמחת חיים ובאנרגיה. כל זה באווירת המדבר הקסומה ובתנאים המפנקים של מלון "צל הרים" המשופץ.

 

חוויה מיוחדת – היטהרות לשנת 2014 – ניקיון הצ'אקרות – ניקוי חסימות ועכבות מהעבר, כל זה בחצות הלילה, בשעה שנפתחים שערי שמיים לבקשות. מדיטציה מיוחדת הכוללת חוויה של היוולדות מחדש (ריברסינג, ווצו), ועינוגי מים.


 

מרצים ומנחי סדנאות של סוף השבוע:

 

ריתה בר

מתקשרת ומדיום יו"ר "האורה" – המרכז להתפתחות רוחנית וריפוי טבעי, פרפסיכולוגית, מאסטר ברייקי, מתקשרת, מנחה, מלמדת ומרצה בכל רחבי הארץ. הופיעה בטלוויזיה הישראלית, ברדיו ובעיתונות הישראלית, מדריכה ומנחה סדנאות מודעות וקורסים. כמו כן מאבחנת בכל תחומי החיים: יעוץ בקלפי טארוט, גימטרייה עפ"י השם, תאריך הלידה, שם האם, על פי הקבלה, ריפוי וחיזוי בקריסטלים. הרצאות על שינוי גישה וחשיבה והתפתחות רוחנית בעידן החדש. איך להפוך ולשנות את עצמנו למילניום החדש ואיך להפוך את חיינו ליותר בריאים, יצירתיים, שקטים פוריים, הרמוניים ואוהבים יותר. מנחת סדנאות אהבה בים המלח, מרתונים של לילות אהבה ואור, סדנאות קברות צדיקים. בסדנא תינתן הרצאה על שינויי גישה וחשיבה בעידן החדש בתחום הזוגיות, האהבה, והמיניות כמו גם תקשור.

 

רחל לויתן

מומחית בטכניקת EFT – טכניקה לשחרור רגשי, Emotional Freedom Therapy. מטפלת הוליסטית באמצעות תיפוף אצבעות על אזורים ידועים בגוף בטיפולי דיקור סיני. מלמדת סדנאות EFT, שיטת אלכסנדר, מתרגלת מעשית ומדגימה על משתמשים. מאמנת אישית קואוצ'רית, משחררת חסימות בגוף ובנפש: שחרור אלרגיות, עייפות, סחרחורות קשיי נשימה, כאבי ראש, מיגרנות, כאבי מחזור, גיל מעבר, עצירות, קושי בכניסה להריון, כאבי צוואר וגב, כאבים כרוניים, התמכרויות, עודף משקל ועוד.

 

אילנה כהן

נומרולוגית ומתקשרת. מזה 20 שנה מורה רחונית. מעבירה קורסים וסדנאות בנומרולוגיה קבלית, תקשור עם מלאכים, תקשור קבלי בסוד האותיות, יוצרת קלפי מעמקים שהם גם למסרים מספר תהילים. מנחה סדנאות של קלפי טארוט. מעבירה סדנאות להבנה עצמית טובה יותר, הבנת מהות החיים, הבנה כיצד לדבר עם צבא שמיים דרך האותיות והמספרים.

 

 

משה סער

מיסטיקן העוסק שנים רבות  בגרפולוגיה  ומאבחן על פי חתימות, מרצה, ומלמד, מאבחן על ידי ציורי עצים בדיוק מירבי,  מאבחן על פי ציורי ילדים ומבוגרים. בסדנא: חתימות, האדם עץ השדה אבחון על פי ציורי עצים של כל אחד. ציורי ילדים מבוגרים – זהו אמצעי לתקשורת בלתי מילולית, אשר משקפת את רגשותינו. שפת הגוף – באמצעות הבנה של שפת הגוף, ניתן להבין ולקרוא את האחר ואת הסביבה, כלים ותקשורת.

 

כרמלה חג'ג'

קוסמטיקאית מורה רוחנית בכירה ומיוחדת בהתחברות חזקה מאד למסורת למדה רייקי, הילינג, הילינג קבלי, תחבר אותנו לדמיון מודרך. בסדנא תבצע הפרשת חלה בסעודת אמנים – שכל אחד ישתתף, לזוגיות, לפרנסה, לבריאות, וזרע בר קיימא. בהפרשת החלה – באפיית החלות – תוך כדי הלישה נלוש את האהבה והברכה נפזר את הברכות שכל אחת בברכה שלה, כמו גם נלמד איך דרך הפרשת חלה אנחנו יוצרים את הניסים בחיינו, את הרגש האהבה שבליבנו נלוש ונפזר לכולם לכל עם ישראל ולכל היהודים בארץ ובעולם.


 

דוד ברוך

קבליסט, מורינו ורבנו היקר, תלמידו של הרב אשלג ממפרשי הזוהר הקדוש. דוד ברוך חי ועובד בעיר הקדושה והעתיקה "צפת". מלמד וחי על פי הקבלה על פי אמונתו, דוד ברוך מבטא את רוחניותו דרך התכשיטים שהוא יוצר, אותם קיבל בתקשור. חזונו של מורינו ורבנו דוד ברוך, להפיץ את מודעות אהבת האל ומלאכיו בעולם. בסדנא זו נתחבר אל ניקיון הפנימי שלנו ולגלות את היהלום הפנימי שבנו לזכך ולטהר אותו, נלמד את האהבה דרך הקבלה: "ואהבת לרעך כמוך". נלמד לרפא את עצמינו בדרך הסליחה והנתינה. נלמד להתחבר לאנרגיות גבוהות של השנה הקרובה בדרך הקבלה.

 

חיה לנה שמוקלר

מנחה סדנאות. מטפלת ותיקה בעזרת אבני מרפא ואמא אדמה, לחיזוק מערכות הגוף ולריפוי. מנחה בעזרת דמיון מודרך – התנסות בכוחו של כלי הגישור בין עולמות החומר, העל חושיים עולמות והמימדים השקופים. מחברת אותנו לפתיחת העין השלישית.  נתחבר אל הדמיון ובעזרתו נקבל הדרכה למעבר בין מימדי. נתחבר לסוד המידע והידע הטמונים באבני המינרלים, לריפוי, לחיזוק, לאיזון ולטעינה אנרגטית של הגוף ושל שדה האנרגיה. הקשר בין האסטרולוגיה, נטעם מעט מהניסים הטמונים בחוויית ההתנסות באנרגיות המבורכות של האבנים, בתחושת גוף, בדמיון מודרך, ובויברציות של הגוף שלנו והאבנים. בסדנא תנחה עבודת- מודעות בעזרת החלומות, מלמדת לפרש סמלים אישיים בחלומות, מחברת לסמלים קולקטיביים ואוניברסליים. מלמדת לפענח את שפת- החלומות.

 

אסתי כהן

 לחיות את החיים בצבע. מנחת קבוצות, מאבחנת ומטפלת מוסמכת, פרחי באך, שיטת life alignment , איזון גוף ונפש, מאמנת לחיים. עובדת עם קלפי מודעות, קריאה בכף יד. פסיכותרפיה רוחנית.

 

 

פעילויות מהבוקר עד הבוקר.

יהיו הפסקות לטיפולים, לייעוצים, לקניות ולפנאי אישי בספא ורחצה בים.

אפשרות לשינויים בלוח הזמנים ובמרצים. אתכם הסליחה וההבנה.

השהייה בחדרים – זוג בחדר.

ניתן לשלם את העלות עד 4 תשלומים.

הזמנת ושמירת החדרים בהזמנות מראש עד חודש לפני הנסיעה ובתשלום דמי קדימה על סך -.500 ₪ . עד תאריך 17/07/2014 מקבלים הנחה של 100 ₪.

למשתתפים המתמידים ניתנת הנחה גדולה.

מבצע מיוחד – 1,750 ש"ח בלבד לאדם בחדר זוגי בחצי פנסיון שלושה ימים ושני לילות הכוללים: הרצאות, סדנאות, פעילויות חוויתיות, שתי ארוחות ביום, בריכת שחיה, והסעה הלוך ושוב באוטובוס ממוזג ועוד צ'ופרים של אהבה.

לפרטים והזמנות: ריתה בר- 04-9815871 050-8613237 050-9815871

דואר אלקטרוני:barrita1952@gmail.com

 

אתר אינטרנט:  http://www.ritabar.com