מאמר

השתלשלות מחלה, גורם, דרך הריפוי והתוצאה

04.03.2014 | ריתה בר


מ ח ל ה
באחד הבקרים קיבלתי תיקשור מדהים על המילה מ ח ל ה. כאן החלטתי לשתף אתכם, כך שמיד התיישבתי והתחלתי לכתוב מהר שלא אשכח את התיקשור הזה. בתיקשור נאמר לי שבמילה מחלה יש את כל ההשתלשלות גורם המחלה, דרך הריפוי והתוצאה. ואני נשארתי פעורת פה כשראיתי מה התוצאה. בהחלט רוצה שגם אתם תתרשמו.

המילים שעלו הם בסדר זה: מחלה, חלמה', מח - חלה, החלמ!, הלחמ, חמלה, מחלה, מחל ה'

חל מה'
הקדוש ברוך הוא ברא אותנו 100% בריאים, שלמים בדיוק איך שהיינו צריכים להיוולד, אבל על פי הקבלה כבר עם רגע גיחת העובר לאויר העולם – "לפתח רובץ חטאת" זה אומר שכבר עם היוולדו מתחילים הקלקולים, "מרעין בישין" בכל הצורות ובכל הרבדים. אם בגוף הפיזי, הנפשי, הריגשי והמנטלי. כל התהליך בעצם כבר נרקם עוד טרם נולדנו, זה אומר שכבר "הכל צפוי והרשות נתונה" אלא שניתנה לנו ביד חופש הבחירה.

מח - חלה בתורה כתוב "ושמרתם מאד לנפשותיכם" הווה אומר: שהאדם צריך לשמור על הבריאות שלו, להיות כל הזמן במודעות לבריאות, וזה אומר, לא בבריאות הפיזית אלא כבר ברבדים הרבה יותר גבוהים ברובד הנפש. בד זה נמצא ברמת מודעות גבוה יותר מאשר הגוף הפיזי, יש לשים לב לאיתותים שנעשים ברמה הנפשית, רוחנית ואף ברמת הנשמה.

כל מה שקורה בגוף הפיזי, קדם לו משהו רוחני ברובדים היותר גבוהים מהגוף.

לאדם ניתן חופש הבחירה - הוא יכול לחיות בחיים של בריאות טובה, או בצער, כאב, שברונות לב ותחלואים שונים ומשונים. ו/או במודעות. מכאן שזה הכל חופש הבחירה שלנו איך אנחנו רוצים להעביר את ימי חיינו אם בדרך התחלואים, אם בדרך המודעות לבריאות וכאן הכל בא מהמוח. כשמשהו התקלקל שם אז זה בא ממח - חלה זה חופש הבחירה שלנו, כך או כך.

החלמ!
אז אומר הקב"ה אם קילקלת את מעשי ידי במו ידך מתוך הבחירה החופשית שלך, אז מאותה בחירה תבחר להחלים בציווי החלם!

ועכשיו נותן לך שורה של דרכים להחלים:

הלחמ כאשר המחלה כבר הגיעה לגוף הפיזי, עליך פשוט לצאת למלחמה נגד המחלה עליך להילחם בה. אל תסכים ואל תבחר להיות חולה!

חלמה הדרך השניה למלחמה במחלה היא דרך החלימה. כאשר נסתכל על חיות שלא מרגישות טוב, הן פשוט נשכבות להן באיזה פינה שקטה לא אוכלות ולא שותות, פשוט ישנות חולמות. וזה מה שאומרים לנו לעשות אם אתה חולה שכב במיטה. לעיתים מעצם השכיבה במנוחה, הגוף שלנו לומד להלחם דרך ההרפיה השינה.

חמלה השלב השלישי הוא דרך החמלה. בדרך זו שאתה חומל אתה בעצם משחרר הורמונים של ריפוי לתוך הגוף שלך, והם מעוררים את האנדורפינים במוח (זהו סם שהגוף עצמו מייצר), וזה מעורר את הגוף ואת כל הרבדים היותר גבוהים שלרוב איננו מודעים להם להם על פי רוב.

מחלה דרך המחילה בעצם זה שאנו מוחלים למשהו משחרר אותנו מחסימות קשות בגופינו. המחילה באה אחרי החמלה, קודם אתה חומל אחר כך אתה מוחל שני הפעולות האלה הן בעצם הכי גבוהות במודעות של הנשמה. במחילה אתה מרפא לא רק את הגוף הפיזי שלך, אלא אתה יורד לשורש הנשמה שלך ומרפא אפילו את המחלות מהגילגולים הקודמים שלך. מחילה מוחקת את העוולות מהגילגולים הקודמים אפילו.

מחל ה' לאחר שעברת את כל הדרכים כדי להגיע להחלמה מהירה ושלמה, אז גם מוחל לך הקדוש ברוך הוא על שפגמת ביצירתו, ונותן לך אריכות ימים.

אז מאחלת לכולם החלמה מהירה ושלמה בעזרת האל!

.


.


.