מאמר

לכבוד חג האהבה הבינלאומי

14.02.2014 | ריתה בר


הנה עוד יום של אהבה ביקום.

אהבה = א= אהבה, ה= היא, ב= בסיס ה= החיים.
אהבה = אהבה היא בסיס החיים. ללא אהבה לא יכולים לחיות.

אומנם אפשרי לחיות בגוף הפיזי אלא שהגוף הנפשי שלנו ללא אהבה מת, נובל, דועך.

אהבה= א= אני, ה= הקדוש, ב= ברוך, ה= הוא.
אהבה= אני הקדוש ברוך הוא. אהבה היא שפת הבורא.
אהבה זה הכל!!!!!

אהבה זה האיזון שאנחנו בני אדם בגוף בשר צריכים לשם איזון אהבה = הא= קח, והב= תן.
הא והב קח ותן. זכות וחובה!!!!! אבל גם פה קודם לכל זו הנתינה! קודם אתה צריך לתת מעצמך מהרצון שלך - עצם הנתינה שלך פותחת את הלב שלך מרחיבה אותו, כאשר אדם נמצא בנתינה הוא מרגיש טוב! מרגיש התעלות הנפש, מרגיש רוחב לב, הנתינה זה סם!!! סם מעורר, היות והוא מעורר את האנדורפינים בגוף שמיוצרים בגוף שלנו, באופן טבעי אלא שצריך להיות קטליזטור שמעורר אותם.

הסם הזה גורם להתעלות הנפש, לשמחה, הרגשה טובה. וזה גם מסמם אותנו מספיק טוב כדי שנבין שזה סם שמתמכרים אליו תרתי משמע, מתמכרים לטוב שזה מעורר בנו, פה אני ממליצה לנו כולנו להתמכר לסם הזה זה סם שכדאי מאד להתמכר אליו.

שורש המילה נתן = נ ת נ רואים שעצם המילה נתנ על פי אותיות הקודש העבריות מקבלים את המהות שזה אומר אתה נותן בימין - יד ימין היא היד הזכרית הנותנת, ומיד רואים שמעצם המהות של המילה כבר בשמאל - צד שמאל הוא הצד הנשי ויד שמאל גם היא היד המקבלת, זה יוצר את האיזון כמו המילה אהבה כמו שאמרנו קודם הא ו-הב.

כך שבעצם הנתינה אנחנו כבר מקבלים בחזרה, אולי לא תמיד מקבלים חומר, הקבלה יכולה להתבטא גם ברגש וכאן אמרנו שהנתינה בעצם פותחת את הלב ומרחיבה אותו עד שמרגישים את סם החיים שזו בעצם הקבלה שמקבלים במיידי. אז אהבה ונתינה היא חייבת לבוא באיזון!
(ביום אחר אסביר על נתינה טובה ונתינה שאינה טובה, אך זאת בשיעור אחר).

מכאן אפשר לראות שאהבה = בריאות !!!!! אהבה היא שפת הבורא הטוב והמייטיב. מטבענו על פי הקבלה אנחנו מכילים בתוכנו ניצוצות של הבורא אז בכל אחד יש את סם האהבה!!!!! בכל אחד לעיתים הוא חבוי בתוך לב האבן שהתאבן במשך גילגולים רבים, הרבה מאד שנים מהרבה מאד מצבים קשים, הדבר היחידי שיכול לפתוח לב אבן זה איך ורק אהבה, נתינה והרגש הזולת זה עושה סדקים בלב האבן שלנו, על כן אהובי יקירי ואוהבי אני מאחלת לכל אדם באשר הוא לעסוק על בסיס יומי באהבה ונתינה, שתדעו אך אהבה כל ימי חייכם שיהיה לכולם יום אהבה, חודש אהבה, ושנות אהבה.

לכולנו א ה ב ה הרבה אהבה, אור, חום ושלום

שלכם ריתה בר


.


.